21. mája 2020

Súťaž o knihu Žena v kajute 10 od Ruth Ware

T
ento rok oslávil blog svojich päť krásnych rôčkov (úprimne, nikdy som nevydržala pri ničom tak dlho 😅), a to sa musí samozrejme aj osláviť! 🎂 Mala som v pláne pre vás veľkú súťaž, ale nakoniec som si povedala, že v priebehu roka spravím niekoľko menších súťaží o knižné ceny. Nuž a dnes môžete skúsiť svoje šťastie a vyhrať knihu Žena v kajute 10 od Ruth Ware + tri krásne záložky k tomu.
1. Vyplňte súťažný formulár, ktorý nájdete TU, čím sa zaradíte do žrebovania o knihu Žena v kajute 10 a tri záložky.
2. Súťaž je otvorená len pre čitateľov so slovenskou doručovacou adresou.
3. Súťaž trvá odo dnes, teda od 21.5.2020 do 31.5.2020.
4. Súťaž prebieha aj na FB stránke blogu + Instagrame. Ak chcete zvýšiť svoje šance na výhru určite sa zapojte aj na zmieňovaných sociálnych sieťach.
5. Meno výhercu sa dozviete v komentári pod týmto článkom, konkrétne 1.6.2020. Vyžrebovaný bude náhodne zo všetkých zúčastnených. Výherca mi musí odpísať na môj e-mail do dvoch dní, ak sa tak nestane, budem žrebovať nového víťaza.
6. Účasťou v súťaži súhlasíte s tým, že mi v prípade výhry poskytnete svoju adresu, ktorá bude použitá len za účelom odoslania výherného balíčka.
•••
Prajem veľa šťastia a krásny deň!

13 komentárov:

 1. Juuj, gratulujem k vyrociu! Bola by skoda, keby nepokracoval, mas nadherne fotky, kvalitne recenzie, inteligentne nahlady na vec, takze ja som rada, ze uz pat rokov mame vdaka tebe takyto blog. Ja ho obdivujem. Prajem vsetko dobre. :) Simona Kutisova

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ó, Simonka ♥ĎAKUJEM♥ z celého srdca za takúto úžasnú podporu a nádherné slová, neskutočne veľká vďaka! Dúfam, že pri blogovaní budem ešte dlho, baví ma to, napĺňa...len tá moja lenivosť, no, tá to trochu kazí :D Ale dúfam, že sa blogovania budem držať ešte dlho :)
   Ďakujem ešte raz a prajem nádherný deň!

   Odstrániť
 2. Kniha by potešila. Čítam e knihu Celebrita a zatiaľ sa dá,taká oddychovka.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Gratuluji k výročí. Přeji ti, aby tě blog nadále bavil a získával nové a nové čtenáře. :) Měj se hezky. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Moja zlatá Enthu, 💕ĎAKUJEM💕 krásne, veľmi si ma potešila! Maj sa rovnako krásne! ;)

   Odstrániť
 4. Jej, my sme blogorovesníčky, aj som zabudla. Tak veľmi to letí. Už ani nepamätám, ako som sa dostala k tvojmu úžasnénu blogu, no neľutujem, pretože je skvostný a plný úžasných recenzií. Nie je v mojej moci ako predavačky kníh, prečítať si všetky knihy, a preto chodím aj pre inšpiráciu a pre rady zákazníkom aj tu. A stále budem. Do budúcnosti ti prajem veeeľa úžasných kníh a nech ti to píše stále tak dobre. A tie fotky... Ach áno.. nech sú stále tak dokonalé.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ó, Ali, také mega veľké ĎAKUJEM a OBJATIE ti posielam!😍😍😍 Neviem nájsť slová, tak si ma potešila, juj, strašne moc!💕 Som šťastná, že sme sa v tomto blogovom svete našli 😊...si poklad! Maj sa krásne♥.

   Odstrániť
 5. Veľmi pekne ďakujem všetkým za účasť, žrebovalo sa zo všetkých zúčastnených na FB, Insta a aj blogu a šťastie sa usmialo na Evu Šalatovú, srdečne gratulujem! 😊

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tak krásné blogové narozeniny! ♥
  Záložky vypadají úžasně a kniha byla super, líbila se mi :-)

  OdpovedaťOdstrániť