31. októbra 2019

Halloweenský knižný hop (...súťaž...)

Organizuje: Vendea
Každoročný halloweenský knižný hop je konečne tu! 😍 Nemohla som si nechať ujsť príležitosť a už po piatykrát som sa zapojila do tohto projektu, vďaka ktorému môžem čitateľom spraviť radosť. Žiaľ, tento rok sme sa zapojili, šokujúco 😮, len dve, takže si veľmi "nezahopkáme", avšak nevadí - my s Ali to  už nejako utiahneme ✌ a našich čitateľov isto potešíme! 😁 No nie? Tak sa teda poďme pozrieť, čo som si pre vás tento rok prichystala ja, a potom zájdeme na návštevu aj k úžasnej a talentovanej Ali!

Čo môžete vyhrať?
Prvý balíček
Kniha Kráľovskí bojovníci od Priscilly Shirerovej a Giny Detwillerove (slovenský jazyk) + nálepky na poznámky a prívesok s motívom Malého princa
Druhý balíček
Kniha Žena v barvě vlčího máku od Noelle Chateletovej (český jazyk) + nálepky na poznámky a prívesok s motívom Malého princa
...detail na knižné drobnosti, ktoré nájdete v oboch balíčkoch...
Ako sa môžete zapojiť do súťaže?
Vyplňte súťažný formulár, ktorý nájdete ↠ TU .
🎃🎃🎃
Dúfam, že sa vám knižné balíčky páčia a radi sa zapojíte. Súťaž je otvorená pre všetkých so slovenskou aj českou doručovacou adresou. Ak by ste si chceli zvýšiť svoje šance na výhru, tak sa zapojte aj do rovnakej súťaže o tieto balíčky, ktorú nájdete na FB stránke blogu konkrétne ↠ TU. Žrebovať budem zo všetkých odpovedí zozbieraných aj na blogu, aj na FB stránke blogu. Meno výhercu sa dozviete v update tohto článku na druhý deň po skončení súťaže.
Prajem vám nádhernú jeseň a nezabudnite navštíviť aj Ali, ktorá si pre vás taktiež prichystala krásnu súťaž, ktorú nájdete  TU ↞.
Majte sa krásne!
👻🎃🍂
...
12.11.2019
...vyhodnotenie súťaže o dva knižné balíčky...
↡↡↡
Prvý balíček vyhráva Majka Šperková Flochová - srdečne gratulujem! ☺️
Druhý balíček vyhráva Kaja Žiaková - rovnako srdečne gratulujem! 😊

1 komentár: