Mesiac za nami/32 (...zázraky sa dejú + vyhodnotenie súťaže + prosba o pomoc...)

Neverím vlastným očiam! Naozaj som dodržala termín uverejnenia tohto článku? Vážení, tomu sa hovorí zázrak 😄. A tie sa diali aj v septembri...
Tak, ako neverím tomu, že som dnes uverejnila už týždeň vopred ohlasovaný článok, tak moja myseľ ešte stále ťažko chápe, že sa mi podarilo vyhrať až v dvoch súťažiach. A medzi rečou, dokonca sa mi naskytla aj možnosť práce (konečne, už mi doma preskakovalo! 😅), takže do tretice ďalší zázrak...och, počkať, ešte mám v rukáve jeden 😱. Konečne, po piatich mesiacoch, sa ozvalo vydavateľstvo i527.net! (už som sa bála, že ma nechcú...) Tento týždeň mi od nich prišiel dlho očakávaný recenzný výtlačok na rovnako dlho očakávané pokračovanie skvelej série, ale o tom až v súhrne za október.

Poďme sa však bližšie pozrieť na výhry, ktoré som spomínala. Naskytla sa mi možnosť zúčastniť  sa súťaže o knižnú novinku úžasného vydavateľstva Fortuna Libri s názvom Hodiny strachu a ani sekundu som neváhala a už písala súťažný komentár. Viete, toto vydavateľstvo zbožňujem a patrí medzi moje obľúbené. Ich knihy mi zakaždým skvelo sadnú a na mojej poličke majú aj pekné zastúpenie (och, a podľa mňa majú jedny z najkrajších obálok!). Nuž, a preto som výskala od šťastia, keď som zistila, že som vyhrala! Ja! Tá ktorá vo FB súťažiach takmer nikdy nemá šťastie. Tak teda, asi sa karta obrátila, lebo o týždeň na to som opäť vystrašila svojím prehnaným prejavom šťastia mojich najbližších, pretože som vyhrala. Opäť! V ďalšej FB súťaží!😱 O knižnú novinku slovenskej autorky Simony Kutišovej, Šepot dúhy. Ani si neviete predstaviť moju radosť zmiešanú so šokom 😁. A tak sa teda ku mne vďaka pani Šťastene, ktorá sa zľutovala nad depresívne naladením človekom (v tom ma isto pochopíte, september priniesol viac sychravosti ako teplých lúčov babieho leta), ktorý mal vďaka týmto dvom výhram o náladičku postarané... Preto ešte raz veľká preveľká vďaka...a to nie len pani Štastene.
...Šepot dúhy aj s venovaním od autorky 😊...
Okrem tejto radosti mi veľkú radosť spravili aj Lenka a Andy, no o tom vám rozpoviem až v špeciály Piesne radosti, ktorý by som chcela uverejniť až koncom decembra a podeliť sa s vami o radosti, ktoré mi tento rok priniesol/prinesie❤.

Nuž, a pozastavíme sa aj pri zázraku, ktorý dostal aj pomenovanie - nová práca. Takže aj preto som na blogu a celkovo dosť neaktívna, avšak dúfam, že sa k vám opäť vrátim...blogovanie sa stalo už skrátka mojou súčasťou a vy by ste mi neskutočne chýbali (už teraz mi chýbate!). Veď čo by som si bez vás počala?

Neviem, či má význam spomínať aktivitu blogu za mesiac september, keďže je takmer nulová a až na jeden uverejnení článok, konkrétne Čarujeme bez prútika, sa toho veľa nestalo. A toľko plánov som mala....
Za mesiac september bola stránka zobrazená prekvapivo 1 195-krát aj navzdory tomu, že sa na blogu objavil len jeden článok. Ukázala som vám v ňom jednoduchý obal na knihu a k tomu ste si o oňho mohli aj zasúťažiť. 
Čo sa počtu čitateľov týka, tak aj na blogu, aj na FB, vzrástol počet o jedného člena. Takže k dnešnému dňu má Pieseň fantázie 106 čitateľov a na FB 86. Z celého srdiečka ďakujem❤ za Vašu podporu, komentáriky a že ste sa rozhodli v tomto mori knižných blogerov sledovať aj jednoduchý blog ešte jednoduchejšieho dievčaťa s prezývkou Mony. Veľké ďakujem a posielam objatia 😍...
Ajáj, radšej by som sa k tomuto odseku nemala ani vyjadrovať 😐, ale keď som ho už zaradila do týchto článkov, tak teda, budiš, risknem to (aj navzdory tomu, že to, čo napíšem, poväčšine nesplním). Nuž, čo nás teda čaká? Ťažko povedať, lebo kvôli robote toho teraz až tak veľa nestíham, ale na 100% bude súťaž. Konkrétne 31.10.2017, čo už asi aj mnohí tušíte, že sa týka Halloweenského knižného hopu, ktorý každý rok usporadúva Vendea. A keďže sa ho od založenia blogu zúčastňujem, tak nesmiem vynechať ani tento rok.

Ďalej by som chcela konečne dokončiť už začaté nové DIY, spraviť fotky, postup, avšak to istý čas potrvá, takže pochybujem, že sa tento mesiac objaví, aj keby som veľmi chcela. Uvidíme, čas ukáže 😉.

Prečítala som dve knihy, V pravej chvíli od Breslinovej a Svedomie temnej časti od Soyke. Obe ma sklamali a sama neviem, či na ne písať recenziu, alebo naopak nie. Ťažko povedať. Snažila som sa čosi skomoliť, ale akosi mi to nešlo...uf, no uvidíme, či sa niečoho dočkáme.
Ako som spomínala minulý týždeň, dnes nás čaká aj vyhodnotenie handmade súťaže. Zapojilo sa päť súťažiacich a každý súťažiaci získal dva hlasy v žrebovaní. Dnes som usporiadala poctivé žrebovanie, ktoré som prenechala mamine a tá vyžrebovala meno....


Veľká gratulácia! Ešte dnes ti napíšem a dohodneme sa na detailoch. A vy ostatní nezúfajte, do konca roka ešte súťaží bude...na to si pokojne stavte 😂.
Na úplný záver sa k vám obraciam s jednou prosbou. Viete, dlho som si nechcela stiahnuť šablónu pre blogger, lebo som sa bála toho, že mi začne blbnúť a podobne. Avšak, do tejto šablóny som sa zaľúbila, preto som to riskla. Avšak, prosím pekne, ako na potvoru sa moje obavy predsa len naplnili a už pár mesiacov badám chyby. Ako prvá prišla s widgetom pre instagram, ale túto vadu som ako tak opravila malým fígľom, avšak bojím sa ďalšieho, závažnejšieho problému. Totižto, keď načítavam svoju stránku, často sa mi stane, že sa mi vrchné karty zdvoja a potom sa mi celá stránka presmeruje na Templateclue, čo je vlastne stránka, na ktorej nájdete pôvodne túto šablónu pre blogger. Preto sa bojím, že ak niekto ku mne zavíta, vôbec mu moju stránku nenačíta a podobne. Ktovie, aké vady sa ešte dostavia. Preto vás prosím, mohli by ste mi prosím napísať, či sa aj vám stalo, keď ste ku mne zavítali, že sa vám moja stránka vôbec nenačítala? Ako sa vám zobrazuje widget pre instagram? Alebo nastal nejaký iný problém s obsahom článkov a podobne? Skrátka, nejaká chyba, ktorú ste spozorovali? Budem vám nesmierne vďačná, ak mi napíšte, aby som vedela, ako ďalej a ak to bude vážne a väčšina z vás sa stretne s týmto problémom, tak budem musieť zvoliť plán B, ktorým je vymyslieť nový vzhľad blogu bez hotovej šablóny. Ako, mne to nevadí, rada sa s tým hrám, len to zaberie čas, avšak, ak táto šablóna blbne, tak si ten čas budem musieť nájsť. Už vopred Vám ďakujem za vašu spätnú odozvu a čas, pri čítaní týchto riadkov. 
Majte sa zatiaľ krásne...😘
...takto sa mi často zobrazí stránka...
...a na túto mi ju zakaždým presmeruje...mám z toho nervy 😒...
Aj vám sa takto zobrazuje instagram? Lebo ak nie, tak tu máme ďalšiu chybu a to som s ním už jednu riešila 😢.

6 komentárov:

 1. Přihlášení bylo v pořádku, nikam mě to nepřesměrovalo. Doufám, že se ty potíže brzy vyřeší. Držím palce!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Blahoželám k novej práci, snáď si si našla práve takú ktorá ťa napĺňa a robí šťastnou. Dúfam ale, že občas si nájdeš pár chvíľ pre nové články, ja ich jednoducho milujem a dosť by mi chýbali.
  A pri návšteve tvojej stránky bolo vždy všetko v poriadku. Nikdy som nemala problém. Mne blogger lezie na nervy tým, že si svojvoľne hádže odsek do stredu a keď do stredu chcem, tak doprava. O tom že s písmom sa hrá ako sa mu chce ani nehovorím. Takže článok mám napísaný za hodinu, fotky a gipgy vyberám pol hodinu a s bloggerom, riadkovanim, odsekmi sa hrám pol dňa...
  Bleise gratulujem 😁 a som zvedavá na ďalšie súťaže. Hoc mi nikdy nešlo o výhru ale rada sa zapájam. Divné nie?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Velká, velká gratulace k výhrám i všem ostatním úspěchům! :) A že jen jeden článek? Jak se to jen říká... není to o kvantitě, ale o kvalitě :)
  Už se těším na všechno, co chystáš - hlavně na DIY :) A gratuluji vítězce!
  Já se šablonám dlouho dobu vyhýbala ze stejného důvodu - a vlastně to dělám doteď, takže s tím nemám moc zkušeností. Nicméně jsem zatím nenarazila na žádnou chybu, všechno funguje, jak má. Instagram a widgety s tím spojené nepoužívám, takže ani v tomhle ohledu ti asi moc neporadím. Tak snad se to brzo vyřeší :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak za prvé je potřeba ti pogratulovat k hromadě věcí, Mony - moje největší gratulace patří k uveřejnění článku, s čímž (jak asi víš) sama poslední dobu (čti měsíce) děsně válčím, teď jsem ale měla dostatek času, takže mám připraveno hned pět článků, tak doufám, že se všechny dříve či později na blogu objeví :)
  Dále gratuluji k výhrám, ty facebookové jsou opravdu cenné, já myslím, že mně se snad ještě nikdy nepoštěstilo :D No a samozřejmě gratuluji k nové práci, smím být zvědavá a zeptat, co děláš? :)
  Mrzí mě, že tě ani jedna z přečtených knih nenadchla, ale pevně věřím, že se v říjnu (už jsem chtěla napsat v októbri :D) zadaří v tomto ohledu lépe :)
  Co se týče vzhledu, tak já musím říct, že se mi šablona moc líbí a problém se zobrazováním jsem neměla, tak snad je vše, jak být má :)
  Měj se moc krásně, do dalšího měsíce přeji hodně sil, energie a nápadů a taky nějaké pěkné knížky, které ti zpříjemní chvíle volna :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Veľmi krásne gratulujem k výhram Mony ♥ teší ma, že sa na teba usmialo šťastíčko :) Ja mám momentálne tiež obrovský problém s vydávaním článkov a strašne mi to chýba, no škola mi dáva zabrať a nestíham ani čítať, nieto písať články! Preto je pre mňa viac než pochopiteľné všetko, čo zažívaš ty :) Čo sa týka zobrazovania tvojho blogu, zatiaľ som nemala problém (a to v ňom brázdim dosť), no ak sa niečo vyskytne, dám ti vedieť :)
  Ja ti prajem ešte krásny víkend a poprípade október (vážne už sme v polovici?), užívaj si posledné teplučké dni tohto roku najviac, ako môžeš, pretože jeseň je naozaj čarokrásna :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. jeeej teším sa na nové DIY! ☺ a veľká gratulácia k výhram!
  PS: všetko na tvojom (krásnučkom) blogu mi zobrazuje správne ;)

  OdpovedaťOdstrániť

© Mony, 2015-2017. Používa službu Blogger.

Mony's bookshelf: read

In the Field of Grace
Harvest of Rubies
Perla v piesku
While We're Far Apart
Jonathan Livingston Seagull
Muž menom Ove
Kým hviezdy svietia
Jednou ano, dvakrát ne
Enderova hra
Selekcia
Skúška ohňom
Drozdajka
Hry o život
Smrteľný chaos
Rozvaliny Gorlanu
Korisť
Lov
Atramentové srdce
Oceán na konci ulice
Záhrobná kniha


Mony's favorite books »